Nieuwe Anderlecht-trainer: “Vandaag is alles zwart”
VOETBALWEDDEN? Stort 10 en speel met 30euro bij UNIBET.BE!!
ONTDEK HET HIER!
Anderlecht verloor gisteren haar eerste wedstrijd onder leiding van de nieuwe trainer Fred Rutten met 1-0 van AA Gent. Paars/Wit staat nu maar liefst 17 punten achter op koploper Genk. Rutten baalt hiervan.
“Na één match zie ik – puur door emotie – alles zwart-wit. Vandaag is alles dus zwart”, stelt de Nederlandse trainer. “En zwart wil zeggen dat ik op meerdere posities wel versterking kan gebruiken.” “In de eerste helft heb ik veel goede zaken gedaan en we hebben minstens zoveel mogelijkheden gehad als AA Gent. Na de rust was het, zeker na de rode kaart (Amuzu, nvdr.), over voor ons.”
Rutten bracht bij de rust Morioka voor Gerkens. Geen gouden wissel. “Na de gedwongen wissel van Pieter komt er een ander type speler (Morioka, nvdr.) in. We werden zo defensief zwakker”, geeft Rutten mee bij PlaySports. “Of de kern sterk genoeg is op dit moment? Ik wil een goede analyse maken van deze wedstrijd, maar het is wel een feit dat er in de eerste helft een redelijk Anderlecht was en na de wissels was het duidelijk minder.” Morioka lijkt best mee te werken aan een oplossing, anders dreigt hij nog weinig in beeld te komen in het shirt van RSC Anderlecht.
Het bericht Nieuwe Anderlecht-trainer: “Vandaag is alles zwart” verscheen eerst op Voetbal4u.be.
