VoetbalnieuwsRSS

Voetbalnieuws uit Belgie

Jelle Vossen mag ook dit seizoen niet spelen tegen Club Brugge

Jelle Vossen mag op 20 september niet spelen voor Zulte Waregem als ze aantreden tegen Club Brugge. Zulte Waregem heeft hem definitief gekocht, maar mag hem liefst anderhalf jaar niet opstellen tegen zijn ex-ploeg door een clausule in het contract. 

Vossen mocht in februari al niet meedoen in de terugwedstrijd van de bekerclash tegen Zulte Waregem, tenzij er een vergoeding werd betaald. Francky Dury was daar toen al bijzonder ontstemd over.

Nu blijkt dat de clausule ook voor het nieuwe seizoen nog geldt. “Dat klopt”, aldus Vossen bij Krant Van West-Vlaanderen. “Die clausule geldt voor anderhalf seizoen, dus mag ik dit seizoen inderdaad ook nog niet meedoen.”

Zowel Essevee als Vossen zelf hebben die clausule getekend. “Ja, omdat de deal tussen de clubs op tafel lag en ik die niet wou laten afspringen door niet akkoord te gaan met die clausule. Ik was heel blij dat ik die stap naar Zulte Waregem kon zetten en dus ondertekende ik die. Uiteraard zou ik liever meespelen tegen Club Brugge. Wat niet wegneemt dat ik nog geen seconde spijt kreeg dat ik die stap zette.”

Het bericht Jelle Vossen mag ook dit seizoen niet spelen tegen Club Brugge verscheen eerst op Voetbal4U.BE.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *