Gent en Mechelen slaan de handen in elkaar voor bekerfinale
Op 1 mei staat de bekerfinale tussen AA Gent en KV Mechelen op de kalender. In aanloop naar deze match slaan beide clubs de handen ineen. Samen roepen de clubs immers de supporters op om pyrotechnisch materiaal uit het Koning Boudewijnstadion te weren.
Bengaals vuur, voetzoekers en ander vuurwerk zorgden vorig seizoen nog voor 90.000 euro schade aan de Heizel. “Het is niet alleen levensgevaarlijk voor andere supporters, het kost de club ook veel geld. We hebben dit seizoen alleen al meer dan 20.000 euro aan boetes gekregen”, stellen ze bij KV Mechelen.
UNIBET BET BUILDER! WIN €5.000 MET JOUW UNIEKE WEDDENSCHAP!!
ONTDEK HET HIER!! 
“Wie verantwoordelijk is voor door pyrotechnisch materiaal aangerichte schade en/of boetes die de club daarvoor krijgt, draait zelf op voor de kosten”, waarschuwt AA Gent dan weer.
Het bericht Gent en Mechelen slaan de handen in elkaar voor bekerfinale verscheen eerst op Voetbal4u.be.
