VoetbalnieuwsRSS

Voetbalnieuws uit Belgie

‘Anderlecht zet ALLES op ALLES voor gedroomde hoofdcoach’

In de zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer kwam Anderlecht eerder al uit bij Frank de Boer maar hij wees de vacature af. Nu hebben ze hun pijlen gericht op Phillip Cocu die onlangs werd ontslagen bij het Turkse Fenerbahce.

Volgens de makelaar van Cocu, Rob Jansen, lijkt een overgang naar Anderlecht niet tot de orde. Maar volgens RTL zou Anderlecht de piste-Cocu toch niet hebben opgegeven. Cocu zou onderhandelen met Fenerbahce omtrent zijn royale ontslagvergoeding, maar Anderlecht wil de Nederlander zo snel mogelijk aanstellen als nieuwe T1. Paars-Wit zou contact hebben opgenomen met Fenerbahce om een deel van de ontslagvergoeding van Cocu te betalen, zo kan men in Brussel hun favoriete coach sneller vastleggen.

Ook de zogenaamde rustperiode van Cocu kan met een korreltje zout genomen worden, eerder zei technisch directeur Frank Arnesen ook al ‘nee’ tegen Anderlecht, om er later dan toch binnengehaald te worden.

Het bericht ‘Anderlecht zet ALLES op ALLES voor gedroomde hoofdcoach’ verscheen eerst op Voetbal4u.be.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *