VoetbalnieuwsRSS

Voetbalnieuws uit Belgie

‘Anderlecht meldt zich voor Derrick Luckassen’

Anderlecht wil zich op de valreep van de transferperiode gaan versterken met Derk Luckassen. De verdediger is overbodig geworden bij PSV en mag daarom uitkijken naar een nieuwe werkgever. Dit weet het ED te melden.

ZONDAG ANDERLECHT – STANDARD! VOORSPEL DE EERSTE DOELPUNTENMAKER EN DE MINUUT WAARIN DIT GEBEURT EN MAAK KANS OP 10.000EURO!!

EN HET MOOIE IS? MEESPELEN IS GRATIS!! ONTDEK HET HIER! facebook

Frank Arnesen was eerder nog werkzaam bij PSV en weet goed welke spelers de Eindhovenaren rond hebben lopen. Een daarvan, Luckassen, is inmiddels in het vizier geraakt van Anderlecht. De voormalig directeur van PSV heeft dan ook bevestigd dat hij het gesprek is aangegaan met zijn oude club.

Voor Luckassen zou het snel kunnen gaan. Anderlecht en PSV zouden namelijk al bijna rond zijn, waardoor een ovegang op huurbasis nog op zaterdag kan worden afgerond. Bij PSV is Luckassen momenteel overbodig.

Het bericht ‘Anderlecht meldt zich voor Derrick Luckassen’ verscheen eerst op Voetbal4u.be.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *