‘Anderlecht en Club Brugge krijgen domper te verwerken in aanloop topper vanavond’
Vanavond staat het duel tussen Anderlecht en Club Brugge op de agenda in de Play-Off 1. De beide trainers Fred Rutten en Ivan Leko kampen met defensieve zorgen. Dit weet Het Nieuwsblad te melden. Bij Club Brugge raakt Benoît Poulain nog steeds niet fit. De Fransman miste al de openingswedstrijd tegen KAA Gent, maar ook de topper in Anderlecht komt voor de centrale verdediger te vroeg.
Poulain werkt individueel aan een terugkeer, maar weer meetrainen met de groep zit er nog niet in. Het is nog niet zeker of de Fransman wél fit geraakt voor Standard, komende maandag. Daarnaast kan Leko ook geen beroep doen op Thibault Vlietinck (heup) en Matej Mitrovic (enkel).
VANDAAG ANDERLECHT – CLUB BRUGGE! VOORSPEL DE EERSTE DOELPUNTENMAKER & WIN €25.000!!
MEESPELEN IS GRATIS!!! 
Bij Anderlecht dreigt Rutten dan weer geen beroep te kunnen doen op Kara Mbodji. De Senegalees kampt met pijn en trainde dinsdag niet mee met de groep. De bonkige verdediger is hoogst twijfelachtig voor de ontvangst van Club Brugge.
Indien Kara niet fit raakt, wordt Bubacarr Sanneh in de basiself verwacht. Verder traint Landry Dimata, zij het met een stevig ingepakte knie, wel mee met de groep. De wedstrijd van donderdag en die van komende zondag tegen Antwerp FC komen wel nog te vroeg voor de aanvaller.
Het bericht ‘Anderlecht en Club Brugge krijgen domper te verwerken in aanloop topper vanavond’ verscheen eerst op Voetbal4u.be.
